شفر: داوران، آبی دوست ندارند

به گزارش مجله مدیریت ناب، وینفرد شفر شاید حق دارد به داوری معترص باشد. داور بازی استقلال - پدیده اشتباهات تاثیرگذاری داشت.

شفر: داوران، آبی دوست ندارند

وینفرد شفر، سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری دیدار با پدیده گفت: مسابقه بسیار خوب و بسیار سختی بود. پدیده تیم بسیار خوبی است؛ فیلم بازی های آخر این تیم را دیدم و همیشه 3-4 موقعیت گلزنی داشتند اما امروز موقعیت خاصی نداشتند. ما خیلی خوب کار تیمی را انجام دادیم و در دفاع و مسائل تاکتیکی خوب بودیم. نیمه اول شاید مقداری خوب نبودیم اما نیمه دوم بهتر و کامل بازی کردیم و یک گل کاملا درست زدیم. همه دیدند آفساید نبود. در دیدار با پیکان، ذوب آهن، سپاهان و فولاد و این دیدار به دلیل تصمیمات داور ما برنده نبودیم. شاید ما شانس نداریم؛ شاید ما باید رنگ لباس را عوض کنیم و آبی رنگ محبوب داوران نیست و ما باید زرد، سبز یا سفید بپوشیم. در بازی با سپاهان دو خطای معین پنالتی رخ داد اما داور ندید. می دانید که من معمولا درمورد داوری حرف نمی زنم اما کنون زمان آن است. تیم من به این احتیاج دارد؛ ما 90 دقیقه جنگیدیم و یک گل زدیم اما در نهایت بازی مساوی شد. من به بازیکنانم در رختکن چه بگویم؟ همه دیدند گل آفساید نبود. پای همام خون ریزی می کرد و شبیه به بازی پیکان برای سجاد آقایی رخ داد. در آلمان رنگ شانس، رنگ سبز است و شاید ما هم باید رنگ لباس را عوض کنم. می خواهم از تیمم تعریف کنم که 90 دقیقه بسیار خوب کوشش کردند. در نیمه دوم خیلی خوب فشار آوردیم و نویمایر دو موقعیت گلزنی داشت و شاید ما واقعا شانس نداریم.

سرمربی استقلال در واکنش به این موضوع که بازیکنان استقلال در گلزنی موفق نیستند و آیا خرید در خط حمله خواهید داشت و آیا صبر شما هم مانند برانکو از داوری ها لبریز شده است، گفت: مارکوس دو موقعیت، طارق و فرشید اسماعیلی موقعیت گلزنی داشتند. اگر مارکوس بهتر ضربه می زد، توپ گل می شد. من به آقای برانکو کاری ندارم و ما تیم خود را داریم. ما در تمرین و زمین کوشش می کنیم و اینکه موقعیت ها گل شد یا نه مهم نیست؛ مهم این است که داور گل درست ما را مردود کرد. ما 4 مسابقه پشت هم انجام دادیم و سه بازی را با برد به انتها رساندیم و می خواستیم امروز برنده باشیم اما نشد. ما همیشه کوشش می کنیم اما به شانس احتیاج داریم. یک نفر اینجا لباس سبز بر تن دارد و ما باید لباس او را بر تن کنیم.

وینفرد شفر در ادامه صحبت های خود گفت: در مورد بازیکنان ملی پوش باید بگویم که ما 5 ملی پوش داریم و شاید می توانستیم 6 ملی پوش داشته باشیم. حسینی برابر سپیدرود عملکرد خوبی داشت و اکنون این فرصت را دارد خود را نشان بدهد. امروز به کی روش گفتم و امیدوارم حسینی در تیم ملی بدرخشد اما ما امروز به رحمتی احتیاج داشتیم. منتظری سمت راست بازی کرد زیرا حریف پرس می کرد و او کار با توپ خوبی دارد. روزبه و وریا غفوری عملکرد خوبی داشتند. از عملکرد کریمی بسیار خوشحالم؛ او باهوش و بسیار خوب است و امروز خوب جنگید و اگر شانس داشت می توانست گلزنی کند. او می تواند در جام ملت ها عملکرد خوبی داشته و فکر می کنم همه بازیکنان ما می تواند در جام ملت ها حاضر باشند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 18 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 109

به "شفر: داوران، آبی دوست ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: داوران، آبی دوست ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید