دومین جلسه هم اندیشی مسائل ارزی بانک توسعه تعاون برگزار گشت

به گزارش مجله مدیریت ناب، در دومین نشست هم اندیشی پیرامون مسائل ارزی بانک توسعه تعاون که با حضور معاون عملیات بانکی این بانک برگزار گشت، به اولویت بخش فراوری در موضوع برطرف تعهدات ارزی تأکید شد.

دومین جلسه هم اندیشی مسائل ارزی بانک توسعه تعاون برگزار گشت

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، دومین نشست هم اندیشی درباره مسائل ارزی پیرو دستور مدیرعامل بانک توسعه تعاون و باهدف برطرف مسائل این حوزه برگزار گردید و عملکرد ارزی مدیریت شعب استان های مختلف مورد ارزیابی نهاده شد.

در ابتدای این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مجازی همکاران ارزی شعب استان ها برگزار گردید، حسن شریفی معاون عملیات بانکی بانک توسعه تعاون با اشاره به اهمیت حوزه ارزی در فعالیت های بانکداری توضیح داد: با توجه به هدف گذاری اجرا شده و انتظاری که از واحدهای مسئول حوزه ارز وجود دارد، بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی با دقت نظر دوچندان مورد بازبینی قرار خواهد گرفت و با رعایت شفافیت، در اختیار تمامی استان ها قرار می گیرد.

وی با تأکید بر اولویت بخش فراوری در سال جهش فراوری در موضوع برطرف تعهدات ارزی گفت: لازم است تمامی شعب با تدوین برنامه های عملیاتی تعیین، اهتمام ویژه در جهت تأمین نسبت ها داشته باشند.

وی در ادامه نسبت به تقویت واحدهای ارزی سراسر کشور تأکید کرد و گفت: استان ها از نیروهای مجرب و کارآزموده در عملیات متنوع بانکی برخوردار هستند و مدیران استانی برای گسترش فعالیت ارزی و تأمین احتیاج مشتریان در این حوزه، مدیریت منابع انسانی و بهره گیری از خدمات این نیروها در عملیات ارزی را در اولویت قرار دهند.

وی در خاتمه توضیح داد: پیشنهادات ارزنده شعب، در مورد مدیریت بهتر مسائل ارزی و ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان بانک توسعه تعاون با رویکرد ارتقای عملکرد و بهبود فرآیندها موردآنالیز قرار خواهد گرفت.

فرشید طهمورثی مدیر امور بین الملل بانک توسعه تعاون نیز در این جلسه گفت: سیاست گذاری حوزه ارزی بانک بر اساس راهبردهای مدیران ارشد و در چارچوب مقررات جاری نظام بانکی در بانک توسعه تعاون صورت پذیرفته و پیگیری دقیق اجرای این سیاست ها در دست انجام و رصد مستمر است.

طهمورثی در ادامه به ضرورت برگزاری مستمر این جلسات اشاره نمود و اضافه نمود: بر اساس تصمیمات جلسه پیشین، تکمیل کادر نیروی انسانی در واحدهای ارزی، آنالیز احتیاجهای آموزشی در

این حوزه و دسته بندی مشتریان ارزی ازجمله فعالیت های مورد انتظار از مدیریت امور استان ها و امور ارزی شعب است.

وی در خاتمه اطلاع داد: به منظور تسریع و تسهیل فرآیندها در واحدهای ارزی بانک توسعه تعاون، با تعاملات مؤثری که با صرافی بانک توسعه تعاون و کارگزاری های ارزی طرف همکاری، در حال اجرا است، زمینه های بیشتری برای ارتقای این فعالیت ها تا خاتمه امسال فراهم خواهد شد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1364

به "دومین جلسه هم اندیشی مسائل ارزی بانک توسعه تعاون برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین جلسه هم اندیشی مسائل ارزی بانک توسعه تعاون برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید