دعوت ایران به جام جهانی کشتی آزاد، فدراسیون از اتحادیه جهانی شرح خواست

به دنبال دعوت تیم ملی کشتی آزاد ایران به جام جهانی 2019، فدراسیون کشتی در نامه ای به اتحادیه جهانی خواهان شرح آنها درباره این دعوتنامه شد.

دعوت ایران به جام جهانی کشتی آزاد، فدراسیون از اتحادیه جهانی شرح خواست

به گزارش خبرنگاران، در حالی که پیش از این شهر مشهد به عنوان میزبان جام جهانی کشتی آزاد 2019 معرفی گردیده بود و حتی نماینده اتحادیه جهانی نیز از امکانات این شهر بازدید نموده بود، چند روز پیش و در جریان جلسه کمیسیون فنی این اتحادیه، میزبانی این رقابت ها از ایران گرفته شد و روسیه به عنوان جانشین ایران معرفی گردید.

مسئولان فدراسیون کشتی ایران نیز عنوان کردند از آنجا که طبق تصمیم جدید اتحادیه جهانی فقط پنج تیم برتر رقابت های جهانی حق شرکت در این رقابت ها را داشتند و ایران نمی توانست در این رقابت ها حاضر گردد، اعتراضی به دریافت میزبانی از ایران و دادن آن به روسیه نکردیم.

حال اتحادیه جهانی کشتی پس از دریافت میزبانی از ایران در نامه ای به فدراسیون کشتی از ایران برای حضور در جام جهانی روسیه دعوت نموده است!

حمید بنی تمیم، سرپرست فدراسیون کشتی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره دعوت از ایران اظهار کرد: اتحادیه جهانی کشتی از تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در جام جهانی دعوت نموده اما ما در نامه ای به اتحادیه جهانی خواهان شرح آنها شدیم که چرا در جریان جلسه کمیسیون فنی اتحادیه جهانی عنوان کردند فقط پنج تیم برتر رقابت های جهانی می توانند در این رقابت ها حاضر شوند و به خاطر اینک ه ایران با این تصمیم نمی توانست در جام جهانی حاضر گردد، برای دریافت میزبانی این رقابت ها پیگیری نکردیم و میزبانی به روسیه داده شد اما حالا از ایران برای حضور در این رقابت ها دعوت شده است!

سرپرست فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که آیا ایران این دعوت را قبول می نماید یا خیر، گفت: در صحبتی که با سرمربی تیم ملی کشتی آزاد داشتم بنا شد هر زمان که اتحادیه جهانی شرحات خود را در پاسخ به نامه ایران خاطرنشان کرد، درباره آن تصمیم گیری کنیم و فعلا چیزی تعیین نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 121

به "دعوت ایران به جام جهانی کشتی آزاد، فدراسیون از اتحادیه جهانی شرح خواست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت ایران به جام جهانی کشتی آزاد، فدراسیون از اتحادیه جهانی شرح خواست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید