خبرنگاران یمن از ساخت خودروهای زرهی بومی پرده برداشت

به گزارش مجله مدیریت ناب، تهران - خبرنگاران- وزارت کشور دولت نجات ملی یمن مورد حمایت انصارالله یمن شنبه شب از فراوری خودروهای امنیتی زرهی با مشخصات عالی پرده برداشته است.

خبرنگاران یمن از ساخت خودروهای زرهی بومی پرده برداشت

به گزارش خبرنگاران از تارنمای شبکه تلویزیونی المسیره یمن، این خودروهای زرهی بأس 1 نام دارد که به طور کامل توسط کارشناسان یمنی ساخته شده است.

عبدالکریم أمیر الدین الحوثی وزیر کشور دولت نجات ملی یمن در مراسم آغاز به کار شماری از خودروهای زرهی گفت که این خودروها با کیقیت بسیار بالا و برای خدمت در عملیات مختلف امنیتی و اطلاعاتی به کار گرفته خواهد شد.

وی اضافه کرد که افتتاح واحد ساخت امنیتی و اطلاعاتی وزارت کشور یمن در راستای رهنمودهای عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر انقلاب مردم یمن انجام می گردد.

از سوی دیگر رزق الجوفی معاون بخش امنیت و پلیس وزارت کشور یمن نیز در این باره گفت که این وزارتخانه بر مرتفع کردن تمام مسائل کوشش می نماید و در تمام زمینه ها به ویژه در زمینه ساخت خودروهای اطلاعاتی و با وجود محاصره و حمله ائتلاف سعودی، دستآوردهای زیادی را به همراه داشته است و در روزهای آینده شاهد دستآوردهای ویژه دیگری نیز خواهیم بود.

پیش از این، ارتش و کمیته های مردمی یمن پیروز به بومی سازی موشک و پهپاد در داخل کشورشان شده بودند.

نگاهی به افزایش توان موشکی و پهپادی یمن و اینک ساخت خودروهای زرهی بومی نشان می دهد که یمنی ها از حدود سه سال پیش به فراوری موشک های پیشرفته و نیز هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد) پرداخته اند اقدامی که موجب فزونی نظامی در مقابله با تجاوز سعودی ها شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1344

به "خبرنگاران یمن از ساخت خودروهای زرهی بومی پرده برداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یمن از ساخت خودروهای زرهی بومی پرده برداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید