حمله اروپایی ها به اپل پی

به گزارش مجله مدیریت ناب، اپل برای راه اندازی خدمات پرداخت اقتصادی اپل پی باید تعهدات بیشتری به کشورهای اروپایی بدهد تا این کشورها از عدم نقض قوانین ضدانحصار در صورت ارائه این خدمات مطمئن شوند.

حمله اروپایی ها به اپل پی

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از رویترز، اپل باید به رگولاتوری کشورهای مختلف اروپایی تعهد دهد که ارائه خدمات پرداخت موبایلی اپل پی باعث وارد آمدن آسیب تجاری به شرکت های رقیب نمی گردد و این کار به شکلی انحصارطلبانه صورت نمی گیرد.

کمیسیون اروپایی برای کسب اطمینان در این زمینه، پرسش نامه ای را در ماه آگوست برای شرکت اپل ارسال شده و هشدار داده که ظاهرا اپل خرید انلاین بعضی کالاها و خدمات خود را در صورت استفاده از اپلیکیشن ها و وب سایت های رقیب به جای اپل پی با محدودیت و مشکل روبرو می نماید و این رویه باید متوقف گردد.

در این نامه تصریح شده که این رویه مخالف قوانین ضد انحصار اتحادیه اروپایی است و ادامه دادن به آن تبعاتی برای اپل در پی دارد، اپل در اکتبر سال 2014 سرویس پرداخت موبایلی خود به نام اپل پی را راه اندازی کرد که هم اکنون در 50 کشور دنیا و از جمله بیش از 20 کشور اروپایی در دسترس هستند.

در نامه ارسالی کمیسیون اروپایی از اپل خواسته شده تا در خصوص شرایط ادغام اپل پی با دیگر اپلیکیشن ها و وب سایت ها نیز شرح دهد، اپل هنوز در این زمینه واکنشی از خود نشان نداده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 آذر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 462

به "حمله اروپایی ها به اپل پی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله اروپایی ها به اپل پی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید