بازتاب دردسرهای پرداخت حقوق کی روش در رسانه های دنیا

به گزارش مجله مدیریت ناب، اظهارات مهدی تاج درباره کارلوس کی روش که گفته بود فدراسیون فوتبال نمی تواند به دلیل تحریم ها حقوق این مربی پرتغالی را پرداخت کند در رسانه های مختلف دنیا از جمله آلمان بازتاب زیادی داشته است.

بازتاب دردسرهای پرداخت حقوق کی روش در رسانه های دنیا

از وبلاگ ماریانا دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش خبرنگاران، fn1today در این باره نوشته است که قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران هفته گذشته به انتها رسیده است اما مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران می گوید جای هیچ نگرانی نیست و کی روش همچنان تا جام ملت ها سرمربی ایران خواهد ماند. این در حالی است که طبق گفته های رییس فدراسیون فوتبال ایران 700 هزار دلار به کارلوس کی روش بدهکار است و به خاطر تحریم ها نمی توانند این پول را به حساب بانکی سرمربی تیم ملی ایران انتقال دهند.

فدراسیون فوتبال ایران امیدوار است با یاری وزارت امور خارجه این مشکل حل گردد و این انتقال پول صورت گیرد تا تنها مانع موجود بر سر ادامه همکاری کی روش و تیم ملی ایران حل و فصل گردد.

رسانه های بلژیکی و چک نیز درباره این موضوع مطالبی را منتشر کردند. آنها نوشته اند که با توجه به نزدیکی جام ملت های آسیا هم چنان شرایط کارلوس کی روش با توجه به مسائل فدراسیون فوتبال ایران برای انتقال حقوق این مربی در هاله ای از ابهام واقع شده است.

به گزارش خبرنگاران، جام ملت های آسیا اواسط دی شروع می گردد و تیم ملی فوتبال ایران با تیم های عراق، یمن و ویتنام هم گروه شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 616

به "بازتاب دردسرهای پرداخت حقوق کی روش در رسانه های دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب دردسرهای پرداخت حقوق کی روش در رسانه های دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید