اولویت اول ما ایمنی است

به گزارش مجله مدیریت ناب، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر لزوم توجه صد در صدی به موضوع ایمنی، خواستار اصلاح فوری ایراد های حادثه آفرین پر تکرار ادوار گذشته در راه آهن شد.

اولویت اول ما ایمنی است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، جلسه ستاد ارتقای ایمنی و مدیریت بحران با حضور سید میعاد صالحی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن در ساختمان شهدای راه آهن برگزار گشت.

در این جلسه که شش ساعت به طول انجامید، قائم مقام، مدیران کل منطقه ها و اعضای کمیسیون ایمنی و مدیریت بحران راه آهن حضور داشتند و دلایل حوادث رخ داده در راه آهن از ابتدای سال 1400 (9 ماهه) در حضور مدیرعامل راه آهن جزئیات بررسی شد.

صالحی در این جلسه، با یادآوری اینکه حوادثی که در راه آهن رخ می دهند، اغلب دارای دلایل اصلی مشابه و پرتکرار هستند، اظهار کرد: باید این ایراد ها و علل وقوع آن ها به سرعت و البته گام به گام و به طور کامل برطرف شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی شرح داد: ایمنی مهمترین شاخص راه آهن است و موضوعی مهم تر از ایمنی وجود ندارد و ایراداتی که از ادوار گذشته بر جای مانده اند، باید اصلاح شوند.

وی تاکید کرد: باید خروجی همه تلاش ها به نفع مردم باشد و اقدامات در جهت ایمنی و رفاه مردم صورت پذیرد.

مدیرعامل راه آهن ضمن تأکید بر اصلاح آئین نامه کیلومتراژ گفت: ضرورت دارد به معیشت و همچنین جایگاه اجتماعی لکوموتیورانان توجه شایسته شده تا ضمن رعایت استاندارد ها بالاترین اثربخشی را در این حوزه داشته باشیم.

در پایان این جلسه، مدیران کل منطقه ها به طور مجزا مسایل حوزه ریلی خود را با مدیرعامل راه آهن در میان گذاشتند و در خصوص موارد مطرح شده، دستورات لازم صادر شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1904

به "اولویت اول ما ایمنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت اول ما ایمنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید