نمایش صدها فروند پهپاد ارتش با حضور رئیس ستادکل نیروهای مسلح

به گزارش مجله مدیریت ناب، رئیس ستادکل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش با حضور در منطقه عمومی تمرین عظیم رزم پهپادی ارتش از یگان های پهپادی حاضر در تمرین سان دیدند.

نمایش صدها فروند پهپاد ارتش با حضور رئیس ستادکل نیروهای مسلح

به گزارش خبرنگاران از فارس، رئیس ستادکل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش با حضور در منطقه عمومی تمرین عظیم رزم پهپادی ارتش از یگان های پهپادی حاضر در تمرین سان دیدند.

در این برنامه رئیس ستادکل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش از یگان های پهپادی شامل صدها فروند انواع پهپادهای رزمی که در مسیری به طول بیش از یک کیلومتر مستقر شده اند، سان دیدند.

همچنین پس از این مراسم سردار سرلشکر محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح و امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش از یگان ها و سامانه های پهپادی ارتش که در قالب یک نمایشگاه به نمایش در آمده بازدید کردند.

در این نمایشگاه که شامل دستاوردهای پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از پهپادهای عملیاتی از نیروهای چهارگانه ارتش است، صد ها فروند انواع پهپادهای رزمی، بمب افکن، رهگیر، شناسایی و مراقبتی، جنگالی، انتحاری و ... به نمایش در آمده است.

دستاوردهای پهپادی ارتش از جمله پهپادهای کمان، کرار، کیان، سیمرغ، انواع مهاجر، انواع ابابیل، یسیر، صادق، حازم، انواع مولتی روتورهای رزمی و پشتیبانی رزمی و ... با قابلیت اجرای عملیات در محیط جنگ الکترونیک و مجهز به سامانه های اخلال و فریب راداری از جمله سامانه هایی بودند که رئیس ستادکل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش از آنها در این نمایشگاه بازدید کردند.

همچنین در این نمایشگاه برای نخستین بار از تعدادی از محصولات جدید در حوزه پرنده های بدون سرنشین رونمایی شد.

در شروع این مراسم و در مراسم سان دیدن از یگان های پهپادی مستقر، فرماندهان نیروهای چهارگانه ارتش، سردار سرلشکر باقری و امیر سرلشکر موسوی را همراهی کردند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1372

به "نمایش صدها فروند پهپاد ارتش با حضور رئیس ستادکل نیروهای مسلح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش صدها فروند پهپاد ارتش با حضور رئیس ستادکل نیروهای مسلح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید