کلید حذف کنکور در مجلس زده شد

به گزارش مجله مدیریت ناب، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: کلید حذف کنکور در مجلس زده شد و با برنامه ریزی های اجرا شده در سال آینده برگزاری این آزمون عظیم به روش کنونی حذف خواهد شد.

کلید حذف کنکور در مجلس زده شد

به گزارش مهر، فاطمه محمدبیگی به عنوان نماینده ویژه ریاست قوه مقننه برای نظارت در فرایند برگزاری کنکور سراسری در استان قزوین گفت: در مورد برگزاری کنکور حدود دو هفته فعالیت کارشناسی از سوی کمیسیون های بهداشت و درمان و آموزش عالی با وزارتخانه های مربوطه انجام شد تا همه چالش ها آنالیز گردد.

وی بیان نمود: پس از تصمیم گیری نهایی در برگزاری کنکور مقرر شد نمایندگانی که پزشک هستند در استان ها بر نحوه چگونگی برگزاری کنکور نظارت داشته باشند.

محمدبیگی توضیح داد: نظارت نمایندگان پزشک بر چگونگی برگزاری کنکور میدانی خواهد بود و در این راستا هماهنگی لازم اجرا شده و نمایندگان وظیفه نظارتی خود را به طور کامل انجام می دهند.

وی با تاکید بر رعایت تمامی الزام و ملاحظات بهداشتی در برنامه ریزی و اجرای فرآیند کنکور سراسری در مدت 4 روز برگزاری این آزمون مهم اضافه کرد: تأمین سلامتی و امنیت روحی و روانی شرکت کنندگان در کنکور و خانواده های آن ها از مطالبات جدی نمایندگان از متولیان برگزاری کنکور است.

نماینده ویژه ریاست قوه مقننه در نظارت بر فرایند برگزاری کنکور سراسری در استان قزوین اعلام کرد: 15 بند مهم از سوی قوه مقننه با محور رعایت نکات بهداشتی در هنگام برگزاری کنکور تهیه و ابلاغ شده و ما موظفیم بر اجرای موارد پانزده گانه نظارت کنیم.

نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: به تمام خانواده هایی که فرزندان آن ها در کنکور سال جاری شرکت نموده اند اطمینان می دهیم این آزمون در آرامش و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد و اگر تخلفی مشاهده کنیم پیگیری خواهیم کرد.

محمد بیگی گفت: کلید حذف کنکور در مجلس زده شده و با توجه به برنامه ریز های صورت گرفته در سال آینده برگزاری کنکور به شکل کنونی حذف خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1128

به "کلید حذف کنکور در مجلس زده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلید حذف کنکور در مجلس زده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید