پورحیدری: اگر تخلفی باشد از جانب باشگاه استقلال است

فرزند مرحوم منصور پورحیدری گفت: اگر تخلفی درباره قرارداد پدرم اجرا شده باشد از جانب باشگاه استقلال بوده است.

پورحیدری: اگر تخلفی باشد از جانب باشگاه استقلال است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علی پورحیدری فرزند مرحوم منصور پورحیدری بعد از پیروزی 5 بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان و حضورش بعد از مدت ها در ورزشگاه آزادی گفت: امروز این دیدار با سومین سالگرد درگذشت پدرم مصادف شد. باشگاه استقلال امروز برای این دیدار ما را دعوت کرد که دیدن این بازی در کنار مردم باعث افتخار بود که با پیروزی خوب استقلال هم همراه شد.

وی ادامه داد: مرحوم پورحیدری واقعاً عاشق استقلال بود که نیازی به گفتن ندارد مطمئناً روحش از این پیروزی شاد شده است.

فرزند مرحوم منصور پورحیدری درباره عملکرد استراماچونی در این مدت گفت: به نظرم مربی با دانش و خوبی است و عملکرد قابل قبولی داشته است. درست از ابتدای حضورش نتایج قابل قبولی نگرفت که به دلیل عدم شناختش از فوتبال ایران بود، اما نشان داده است که از زمانی که با این فوتبال آشنا شده است چقدر بزرگ است. فکر می کنم امسال سال خوبی برای تیم فوتبال استقلال باشد.

پورحیدری درباره مطالبات مرحوم پدرش گفت: متأسفانه به جایی نرسیده است تا جایی که متوجه شدیم این موضوع در اختیار باشگاه نیست و سازمان بازرسی کل کشور از این قرارداد ایراد گرفته است، اما این ایراد هم از سوی باشگاه استقلال بوده است که قرارداد را امضا کرده و در سازمان لیگ به ثبت رسانده است که باعث شده پدرم به عنوان سرپرست روی نیمکت استقلال بنشیند اگر هم تخلفی بوده از سوی مسئولان باشگاه استقلال بوده است.

وی اضافه کرد: امیدواریم این مشکل هرچه زودتر حل شود. امروز با فتحی صحبت کردم و امیدوارم هفته آینده هم برای این مشکل جلسه ای داشته باشیم. ایراد سازمان بازرسی این است، چون مرحوم پورحیدری عضو هیأت مدیره هم بوده است نمی توانسته به عنوان سرپرست قرارداد ببندد و به نوعی دو شغله محسوب می شود. در حالیکه پدر من از هیأت مدیره حقوقی دریافت نمی کرده است و موضوع دوشغله زمانی قابل قبول است که هر دو بخش دریافتی داشته باشد و تنها دریافتی پدرم به خاطر قراردادی بوده است که به عنوان سرپرست داشته است. فکر می کنم اگر فیفا به این موضوع ورود کند دیگر سازمان بازرسی نمی شناسد البته این موضوعی درون خانوادگی است و اگر پای ارگان های دیگر از این موضوع خارج شود مسئله حل می شود.

فرزند مرحوم منصور پورحیدری شرح داد: متأسفانه باعث دلخوری و ناراحتی شده است یکی از مسئولین سابق باشگاه که خیلی به ما نزدیک و پیگیر موضوع بود حالا دیگر جواب تلفن مان را هم نمی دهد، اما فتحی لطف کرد در این خصوص با همدیگر صحبت کردیم. آخرین قرارداد مرحوم پورحیدری 200 میلیون تومان بود و حتی باشگاه استقلال این قرارداد را از سیستم خود خارج کرده است، اما در سازمان لیگ به ثبت رسیده و نسخه آن را داریم که ظاهراً به دلیل ایراد سازمان بازرسی بوده است. مبلغی هم به خاطر اختلاف حساب ما و باشگاه است که امیدواریم این مشکل هم حل شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 5 دی 1398 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 541

به "پورحیدری: اگر تخلفی باشد از جانب باشگاه استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورحیدری: اگر تخلفی باشد از جانب باشگاه استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید