واکنش ملکه انگلیس به اظهارات مگان: متاسفیم!

به گزارش مجله مدیریت ناب، الیزابت دوم در نهایت پس از چند روز به مصاحبه جنجالی پسر ولیعهد بریتانیا و همسرش واکنش نشان داد و گفت کل خانواده از شنیدن اینکه این زوج چند سال پر چالش داشته اند، رنجیده شده اند.

واکنش ملکه انگلیس به اظهارات مگان: متاسفیم!

به نوشته روزنامه دیلی میل، در بیانیه کاخ باکینگهام از طرف الیزابت دوم، ملکه بریتانیا آمده است: تمام خانواده از فهمیدن اینکه چند سال گذشته چقدر برای هری و مگان چالش برانگیز بوده است، متاسف شدند.

در ادامه این بیانیه آمده است: مسائل مطرح شده به ویژه درباره نژاد، نگران کننده هستند. در حالی که بعضی خاطرات ممکن است متفاوت باشند، اینها را بسیار جدی قلمداد میکنیم و از طرف خانواده به صورت خصوصی مورد رسیدگی قرار میگیرد. هری، مگان و آرچی همیشه اعضای بسیار دوست داشتنی خانواده باقی خواهند ماند.

شاهزاده هری، نوه ملکه بریتانیا و همسرش مگان مارکل، خاندان سلطنتی را به دروغگویی و نژادپرستی متهم نموده اند. مگان مارکل در بخشی از مصاحبه خود با اپرا وینفری گفت، در دورانی که فرزندش آرچی را باردار بوده، دغدغه اعضای خانواده سلطنتی میزان تیرگی رنگ پوست فرزندش بوده است!

براساس گزارش ها، ملکه بریتانیا میخواهد با اعضای ارشد سلطنتی شامل چارلز (ولیعهد)، کامیلا (همسر ولیعهد)، ویلیام (پسر ارشد ولیعهد) و کیت (همسر ویلیام) درباره ادعاهای این زوج پشت درهای بسته صحبت کند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1481

به "واکنش ملکه انگلیس به اظهارات مگان: متاسفیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ملکه انگلیس به اظهارات مگان: متاسفیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید