هیچ پروژه جدیدی تا پرداخت مطالبات پیمانکاران آغاز نمی شود

به گزارش مجله مدیریت ناب، رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شهرداری مشهد موظف شده است که تا پرداخت بدهی پیمانکاران، هیچ پروژه جدیدی را در سطح شهر آغاز نکند.

هیچ پروژه جدیدی تا پرداخت مطالبات پیمانکاران آغاز نمی شود

خبرنگاران مشهد - به گفته هاشم دائمی دوره ششم شورای اسلامی شهر مشهد فعالیت های خود را در حالی آغاز کرد که با حجم بسیاری از بدهی ها و مطالبات پیمانکاران که از دوره گذشته برای ما به ارث رسیده بود، روبرو شد.

وی گفت: نبود نگاه کارشناسی در آغاز پروژه ها و عملیات ها و در نظر نگرفتن مقدار بودجه و پرداخت بدهی به پیمانکاران، ما را با شرایط ویژه ای روبرو کرده است.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: با هدف خدمت به زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) پا در میدان نهاده و نسبت به احقاق حقوق پیمانکاران و فعالان حوزه شهری پایبند هستیم.

دائمی با بیان اینکه خود را متعهد به پرداخت مطالبه پیمانکاران می دانیم، گفت: پیشنهاد می شود تا پرداخت بدهی پیمانکاران، هیچ پروژه نوی را در سطح شهر آغاز نشود.

وی پرداخت مطالبه را حق قانونی پیمانکاران دانست و گفت: دوره ششم شورای اسلامی شهر مشهد در حالی کار خود را بدون پشتوانه و بدهی بسیار آغاز کرد، که هیچ گاه نسبت به شرایط فراهم آمده، کار تبلیغاتی نکرده و افراد و گروه ها را به خاطر بدهی ها، مورد نکوهش قرار نداده است.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با اشاره به اینکه اجرای پروژه های نیمه تمام شهر در دستور کار شورای ششم بوده و باید آن ها را به خاتمه برسانیم، گفت: پیمانکاران بازوی اجرایی مدیریت شهری هستند و با همت آن ها می توانیم شهر را آماده استقبال از بهار کرده و پروژه های آینده را طرح ریزی کرده و پیش ببریم.

دائمی گفت: عملیات پرداخت مطالبات پیمانکاران در حال انجام بوده و نسبت به تسریع در انجام آن حساس هستیم؛ معتقدیم آغاز پروژه های نو در شهر بایستی با پیش بینی منابع مالی از طریق شورای شهر و شهرداری انجام گیرد.

/ر. ا.

خبرنگاران خراسان رضوی مشهد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1977

به "هیچ پروژه جدیدی تا پرداخت مطالبات پیمانکاران آغاز نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ پروژه جدیدی تا پرداخت مطالبات پیمانکاران آغاز نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید