نویدکیا: پیش بینی می کردیم بازی سنگینی مقابل فولاد داشته باشیم، منصفانه بود که هر 2 تیم یک امتیاز بگیرند

به گزارش مجله مدیریت ناب، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان نتیجه بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان را منصفانه دانست.

نویدکیا: پیش بینی می کردیم بازی سنگینی مقابل فولاد داشته باشیم، منصفانه بود که هر 2 تیم یک امتیاز بگیرند

به گزارش خبرنگاران، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: پیش بینی می کردیم که بازی سنگینی داشته باشیم و اتفاقاً همینطور هم شد. یک بازی درگیرانه با دو سبک متفاوت. ما سعی می کردیم تا جایی که می گردد بازی را کنترل نموده و پله پله بازیسازی کنیم، فولاد اما از میانه میدان پرس سنگین انجام می داد.

وی اضافه کرد: فکر می کنم دو سبک متفاوت در زمین سعی می کردند با دیدگاه هایی که داشتند، در پی دریافت موقعیت از حریف باشند. بازی پایاپای بود، اما از لحاظ کنترل بازی ما شرایط بهتری داشتیم. روی ضدحملات هم فولاد بهتر از ما بود. ما موقعیت های خوبی داشتیم و آنها هم چند موقعیت خوب داشتند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد: در مجموع یک بازی فیزیکی بود که از نگاه من دو تیم احتیاط هم داشتند. البته طبیعی بود، بازی در هوایی گرم برگزار می شد و بازیکنان سعی داشتند انرژی شان را تقسیم نمایند. به همین علت با خیال راحت بازی نمی کردند و فکر می کنم منصفانه بود که دو تیم یک امتیاز بگیرند.

نویدکیا در پاسخ به سؤالی در خصوص قضاوت داور مسابقه گفت: من در خصوص داوری هیچ وقت صحبت نمی کنم و اکنون هم چیزی برای گفتن در این باره ندارم. اگر لازم باشد کارشناسان داوری صحبت می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1650

به "نویدکیا: پیش بینی می کردیم بازی سنگینی مقابل فولاد داشته باشیم، منصفانه بود که هر 2 تیم یک امتیاز بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: پیش بینی می کردیم بازی سنگینی مقابل فولاد داشته باشیم، منصفانه بود که هر 2 تیم یک امتیاز بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید