مهاجرانی: موافق رفتن ویلموتس از تیم ملی هستم، هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد و تمام تیم های جهان مربیان ناکام را برکنار می نمایند.

مهاجرانی: موافق رفتن ویلموتس از تیم ملی هستم، هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد

حشمت مهاجرانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره احتمال فسخ قرارداد با ویلموتس گفت: ماندن هر مربی در هر تیمی بستگی به نتایج دارد و اگر یک مربی نتایج خوبی نگیرد، طبیعی است که برکنار گردد. این روش در همه جای جهان دیده می گردد و موضوع عجیبی نیست. در منطقه ای که ما هستیم هم بارها این اتفاقات اتفاق افتاده و شما دیدید که برانکو بعد از جدایی از پرسپولیس به الاهلی عربستان رفت و به دلیل نتیجه نگرفتن اخراج شد.

وی ادامه داد: هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد و تمام تیم های جهان مربیان ناکام را برکنار می نمایند. در کشورهای عربی مربیان معتبری مثل زاگالو یا کارلوس آلبرتو مربیگری کردند که جام جهانی را برده اند ولی بعد از عدم نتیجه گیری اخراج شدند. اینکه ویلموتس برود یا به کارش ادامه دهد بستگی به نظر فدراسیون دارد و باید دید مسئولان چه تصمیمی خواهند گرفت.

مهاجرانی با بیان اینکه تیم ملی مشکل فنی دارد، بیان کرد: خیلی از کارشناسان بعد از بازی با عراق و بحرین در مورد شرایط تیم ملی و بحث ماندن یا رفتن ویلموتس صحبت کردند و خیلی نظرها هم به هم نزدیک بود. تیم ملی ایران از لحاظ فنی و هماهنگی تاکتیکی مشکل دارد، ضمناً بازیکنان از لحاظ روحی در شرایط مناسبی قرار ندارند. این تیم احتیاج به اردو و بازی های تدارکاتی دارد و من در یک مصاحبه گفتم که ما برزیل نیستیم که با چند جلسه تمرین به مصاف حریفان برویم.

سرمربی پیشین تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق رفتن ویلموتس هستید، توضیح داد: در مجموع من موافق تغییر سرمربی هستم. شما دیدید که در زمان مربیگری کی روش، بازی های محبت آمیز یا اردوهای بلندمدت داشتیم و این برای هماهنگی و انسجام تیمی بود. متاسفانه تیم ملی شرایط خوبی ندارد و اینکه تغییری ایجاد گردد در نهایت به تصمیم فدراسیون مربوط می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 22 دی 1398 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 572

به "مهاجرانی: موافق رفتن ویلموتس از تیم ملی هستم، هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجرانی: موافق رفتن ویلموتس از تیم ملی هستم، هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید