محبی: اردوهای بلند مدت تیم ملی باعث بی انگیزگی و دلزدگی ام شد

به گزارش مجله مدیریت ناب، کشتی گیر کرمانشاهی که سهمیه المپیک توکیو را دریافت کرده، گفت: اردوهای تیم ملی به آن صورت که از 12 ماه سال 11 ماهش را در اردو باشی، باعث دلزدگی و بی انگیزگی در هر کشتی گیری می شود.

محبی: اردوهای بلند مدت تیم ملی باعث بی انگیزگی و دلزدگی ام شد

به گزارش خبرنگاران، یدالله محبی در مورد پیگیری تمریناتش در دوره کرونا، گفت: اردوی تیم ملی که به خاطر کرونا از اسفند کلا تعطیل شد، بعد هم خبر تعویق یک ساله المپیک آمد، هرکدام از ما به شهرهای مان رفتیم و در این مدت تمرین اختصاصی داشتیم.

وی ادامه داد: من در کرمانشاه با برادرم ارشک که یک وزن پایین تر از خودم است، تمرین را ادامه دادم. شرایط ایده آل که نه ولی آمادگی نسبی را در این مدت حفظ کردیم تا به محض اینکه شرایط برای تشکیل اردوی تیم ملی مهیا شد، در تمرینات شرکت کنیم. هیئت کشتی استان هم یکی از سالن های کشتی را در اختیار ما قرار داده و به صورت اختصاصی من و برادرم با نظارت محمدحسن محبی تمرینات را دنبال می کنیم.

یدالله محبی در مورد اینکه آیا واقعا دغدغه کشتی دارد و می خواهد در کورس رقابت با سنگین وزن های مدعی تیم ملی باشد، گفت: من از سال 2017 که پیروز شدم به تیم ملی برسم و در انتخابی مرحله پایانی، اول شدم تا به جهانی بروم، یک سری اتفاقات افتاد که از آن راستا دور شدم. آن اردوهای بلندمدت برای من خوب نبود و واقعا طاقت آن را نداشتم. شرایطی که در کرمانشاه تمرین می کردم، شرایط خوبی برای من بود و با آن تمرینات در کمتر از یک سال به تیم ملی رسیدم. حالا شرایط آب و هوایی گرفته تا باشگاه و دیگر مسائل باعث شد در انتخابی اول شوم ولی اردوی تیم ملی خیلی طاقت فرسا بود.

این مدعی کرمانشاهی سنگین وزن کشتی آزاد افزود: البته نه اینکه از نظر بدنی کم بیاورم. چون یک کشتی گیر از همان روز اول می فهمد کشتی ورزش بسیار سخت و سنگینی است و واقعاً کار هر کسی نیست، فقط انسان هایی که قید همه چیز را می زنند سمت کشتی می آیند، ولی اردوهای تیم ملی به آن صورت که از 12 ماه سال 11 ماهش را در اردو باشی، باعث دلزدگی و بی انگیزگی در هر کشتی گیری می شود. من در این رابطه با بیشتر بچه ها که صحبت می کنم، اتفاق نظر دارند. اردوی بلند مدت من را اذیت کرد و بی انگیزه شدم.

وی با اشاره به بی توجهی اداره کل ورزش کرمانشاه به او و قهرمانان این استان در برنامه دایره طلایی، شرح داد: این فرد را تا قبل از اینکه مدیر بشود، دیده بودم ولی بعد از آن دیگر مدی کل را ندیدم. واقعا به نظر من بود و نبود چنین رئیس هایی تفاوتی نمی کند. اسم این نهاد، اداره کل ورزش و جوانان استان است، ما هم جوان هستیم و هم ورزشکار، اما متاسفانه به ما توجهی نمی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1130

به "محبی: اردوهای بلند مدت تیم ملی باعث بی انگیزگی و دلزدگی ام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبی: اردوهای بلند مدت تیم ملی باعث بی انگیزگی و دلزدگی ام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید