قدم های خوبی برای حق پخش برداشته شده است ، بچه های تیم ملی گل کاشتند

به گزارش مجله مدیریت ناب، رئیس سازمان صدا و سیما گفت: قدم های خوبی برای حق پخش برداشته شده که درآینده اعلام می کنیم.

قدم های خوبی برای حق پخش برداشته شده است ، بچه های تیم ملی گل کاشتند

به گزارش خبرنگاران، علی عسکری در حاشیه مراسم تجلیل از تیم ملی فوتبال، اظهارداشت: بچه های تیم ملی گل کاشتند. قوی، قهرمانانه و پرشور حاضر شدند. با اینکه به آنها ظلم شده بود و باید در بحرین بازی می کردند، 4 بازی را بردند که کار افتخارآمیزی بود.

رئیس سازمان صدا و سیما اضافه نمود: ما به عنوان یار دوازدهم تیم ملی چون عهد دیرینه ای با آنها داریم گفتیم در بدو ورود به کشور آنها را به سازمان صدا و سیما دعوت نموده و از تیم ملی تجلیل کنیم. این مراسم برای تجلیل از تیم ملی بود که انجام شد، امیدواریم این اتفاق روحیه ای برای گام های بعدی باشد که تیم ملی باید بردارد. گام دوم مرحله مقدماتی و حرکت به سمت جام جهانی. برای آنها آرزوی موفقیت داریم.

عسکری درباره اینکه صدا و سیما در بزنگاه حساس نقش خود را ایفا می نماید و در مقدماتی جام جهانی 2006 هم همه از تیم ملی حمایت کردند، مطرح کرد: بله، خوشحالیم دوستان تیم ملی را دیدیم و از آنها تجلیل شد. امیدواریم گام های بعدی را پرقدرت و قویتر بردارند و شاهد این باشیم تیم ملی در جام جهانی بازی کند و بدرخشد.

وی در پاسخ به سوال فارس مبنی براینکه با تعامل خوب شما با فوتبال امیدواری به وجود آمده که مشکل حق پخش را حل کنید، آیا قدم خوبی برداشته شده و می توانید خبر خوبی بدهید، توضیح داد: قدم های خوبی برداشته شده و توضیحات را بعدها ارائه می دهیم. من نمی خواهم مصاحبه کنم و ان شالله بعدا.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1632

به "قدم های خوبی برای حق پخش برداشته شده است ، بچه های تیم ملی گل کاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدم های خوبی برای حق پخش برداشته شده است ، بچه های تیم ملی گل کاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید