دستگیری سردار قلابی حفاظت اطلاعات

به گزارش مجله مدیریت ناب، دادستان نظامی مازندران گفت: فردی که با معرفی خود به عنوان سردار حفاظت اطلاعات سپاه به کارچاق کنی در ادارات و دستگاه ها می پرداخت، دستگیر و بازداشت شد.

دستگیری سردار قلابی حفاظت اطلاعات

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، رحیم رحیمی اظهار کرد: این شخص در تماس با ادارات دولتی و غیردولتی خود را سردار نجفی از حفاظت اطلاعات سپاه معرفی و از این طریق سعی می کرد برای خود و نزدیکانش تسهیلات و امتیازاتی فراهم نماید.

وی درباره نحوه دستگیری متهم گفت: وی در اردیبهشت سال جاری با اداره کل راه و شهرسازی استان تماس گرفته و با عنوان جعلی سردار نجفی از مقامات حفاظت اطلاعات سپاه، درخواست ملاقات با مدیرکل برای پیگیری نامه ای را می کند.

این مقام قضائی گفت: با گزارش مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران، موضوع در دست بررسی دادسرای نظامی و حفاظت اطلاعات سپاه کربلا قرار گرفت.

رحیمی گفت: به دنبال شناسایی و دستگیری این فرد، در تحقیقات بعمل آمده این بار خود را نیروی حفاظت انصارالمهدی (عج) معرفی و بدون ارائه کارت شناسایی آدرس منزلی را در تهران برای آوردن مدارک شناسایی معرفی می کند.

وی افزود: با بررسی ها به عمل آمده تعیین شد که این آدرس جعلی است و متهم به دلیل عدم همکاری و قصد فریب با قرار تأمین مناسب روانه بازداشتگاه شد.

رحیمی گفت: تحقیقات تکمیلی نشان داد که نامبرده، مدتی به صورت پیمانی در سپاه مشغول خدمت بوده و در سال 1386 منفک شده و ارتباط استخدامی با سپاه ندارد لذا پرونده بعد از تکمیل تحقیقات به دادسرای عمومی ارسال خواهد شد.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1612

به "دستگیری سردار قلابی حفاظت اطلاعات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری سردار قلابی حفاظت اطلاعات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید