درآمدهای میلیون دلاری دستیاران بایدن از سهام وال استریت

به گزارش مجله مدیریت ناب، شبکه تلویزیونی سی ان بی سی آمریکا از درآمدهای چند میلیون دلاری مشاوران نزدیک رئیس جمهور این کشور پیش از ورودشان به کاخ سفید پرده برداشت.

درآمدهای میلیون دلاری دستیاران بایدن از سهام وال استریت

به گزارش خبرنگاران از مهر، شبکه تلویزیونی CNBC آمریکا روز شنبه در گزارشی اعلام نمود که نزدیک ترین مشاوران جو بایدن رئیس جمهور این کشور با کسب و کارهای بزرگ و همچنین بازار سهام وال استریت پیوندهای نزدیک و عمیقی دارند تا جایی که برخی از آنها پیش از ورود به کاخ سفید، در مشاغل خود میلیون ها دلار درآمد کسب کردند.

شبکه CNBC با استناد به اسناد اقتصادی که از سوی کاخ سفید به این رسانه ارائه شده، افشا کرد که ران کِلِین رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید، جین اُاقتصادی دیلون معاون کلین، مایک دانیلون مشاور ارشد بایدن، جفری زاینتز مسئول هماهنگ کننده تیم واکنش ویروس کرونا در کاخ سفید، و برایان دیز مدیر شورای اقتصادی ملی در زمره دستیاران ارشد بایدن هستند که نامشان در این اسناد اقتصادی ذکر شده است.

طبق این گزارش، برایان دیز پیش از ریاست شورای اقتصادی ملی در کاخ سفید، در شرکت سرمایه گذاری بلک راک بیش از 2.3 میلیون دلار حقوق و مزایا دریافت می کرده و بیش از 2.4 میلیون دلار نیز از طرح سهام محدود این شرکت کسب درآمد داشت.

ران کلین نیز پیش از ورود به کاخ سفید در مقام مدیر اجرایی یک شرکت سرمایه گذاری، حقوقی معادل 1.8 میلیون دلار دریافت می کرد.

رقم پاداش های معوقه و حق سنوات برای اُاقتصادی دیلون نیز در سمت بنیانگذار یک شرکت مشاوره ای موسوم به راهبردهای دقیق رقمی بالغ بر 420 هزار دلار بوده است.

مایک دانیلون نیز پیش از آغاز فعالیتش در کاخ سفید، به عنوان عضو هیأت مدیره یک شرکت مشاوره ای بیش از 4 میلیون دلار درآمد داشت.

زاینتز نیز پیش از آنکه به سمت مشاور ارشد دولت بایدن در حوزه همه گیری بیماری کرونا انتخاب شود، در سمت مدیر اجرایی یک شرکت سرمایه گذاری در وال استریت حدود 1.6 ملیون دلار حقوق و مزایا دریافت کرد. وی همچنین به عنوان عضو هیأت مدیره فیس بوک بیش از 330 هزار دلار درآمد داشت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1488

به "درآمدهای میلیون دلاری دستیاران بایدن از سهام وال استریت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمدهای میلیون دلاری دستیاران بایدن از سهام وال استریت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید