جریمه 250 میلیونی برای شکستن قرنطینه کرونا!

به گزارش مجله مدیریت ناب، اینگرام 12 اکتبر برای ملاقات با خانواده اش و با پرواز به جرسی می رود و طبق قانون باید تا زمان منفی شدن تست دوم کرونا در قرنطینه می مانده است. این تست در روز پنچم پس از رسیدن به مقصد از فرد گرفته می گردد.

جریمه 250 میلیونی برای شکستن قرنطینه کرونا!

به گزارش خبرنگاران یک دانشجو پس از شکستن قرنطینه اجباری و انتشار تصویری از خودش در اینستاگرام با جریمه سنگین 6600 پوندی روبه رو شد.

کاریس اینگرام 22 ساله پس از آن که از منچستر به جرسی مسافرت نموده بود، بدون در نظر دریافت قرنطینه اجباری به رستوران، خانه دوستان و خرید رفته است و به همین خاطر دادگاه جریمه ای سنگین برای او وضع نموده است.

اینگرام 12 اکتبر برای دیدار با خانواده اش و با پرواز به جرسی می رود و طبق قانون باید تا زمان منفی شدن تست دوم کرونا در قرنطینه می مانده است. این تست در روز پنچم پس از رسیدن به مقصد از فرد گرفته می شود.

با این حال اینگرام 3 روز پس از قرنطینه به خرید می رود اما پس از چندی مقامات مرتبط هواپیمایی و بهداشتی متوجه می شود که تست کرونای فرد نزدیک به او در هواپیما مثبت شده است و به او گفته شده که باید مدت بیشتری در قرنطینه بماند.

علی رغم کوشش این مقامات برای صحبت با وی، نتوانستند در خانه اش با او دیدار نمایند و بالاخره پس از تماس های فراوان پیدا می شود و بلافاصله بازداشت می شود.

او 600 پوند به خاطر دفعه اول شکستن قرنطینه و 6000 پوند به خاطر سه دفعه بعدی جریمه می شود. جریمه ای که در واقع به جای 24 ماه زندان است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1230

به "جریمه 250 میلیونی برای شکستن قرنطینه کرونا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه 250 میلیونی برای شکستن قرنطینه کرونا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید