توزیع 1500بسته نوشت افزار در بین دانشجویان بهزیستی استان

به گزارش مجله مدیریت ناب، مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با اشاره به بیشترین همکاری خیرین و مردم استان مرکزی در پویش پازل همدلی برای تهیه نوشت افزار دانش آموزان گفت: 1500 بسته نوشت افزار بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی استان توزیع شد.

توزیع 1500بسته نوشت افزار در بین دانشجویان بهزیستی استان

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی زهرا امینی اعلام کرد: این اداره کل در راستای طرح ایران همدل، همزمان با سراسر کشورطرح های مختلفی را برای نیازمندان اجرا کرد که توانست سهم در نظر گرفته شدهخود در طرح پازل همدلی به ارزش 1500 سهم و به مبلغ 150 میلیون تومان برای تهیه نوشت افزاردانش آموزان مددجو را تکمیل کند .

وی با بیان این که این طرح با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان مددجویاین اداره کل و عدالت آموزشی طراحی شده اضافه کرد: خیران و مردم نوعدوست استانمرکزی با خرید این پازل ها (ارزش هر پازل صد هزار ریال) به نفع دانش آموزانبهزیستی مشارکت نمودند.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی اضافه کرد: استقبال از این طرح در استان مرکزی بسیار خوب بوده و خیران به عنوان یار و همراه سازمان بهزیستی در این پویشنقش پررنگی داشتند و امیدواریم که این حرکت های خیرخواهانه ادامه داشتهباشد.

امینی ادامه داد: این بسته ها شامل کوله پشتی دفتر ، مداد، مدادرنگی،پرگار و اتوماتیک به تفکیک مقطع تحصیلی تهیه شده که بین دانش آموزان کلاستان توزیع می گردد .

وی یادآور شد: طرح پویش پازل همدلی برای تهیه و تامیننوشت افزار دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی از مهر سال جاری شروع شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1373

به "توزیع 1500بسته نوشت افزار در بین دانشجویان بهزیستی استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 1500بسته نوشت افزار در بین دانشجویان بهزیستی استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید