بوشهر، خطیبی: دریافتی ما حتی کمتر از تیم پارس جنوبی است، تمام تیم های لیگ فزونی مشکل اقتصادی دارند

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مدعی شد دریافتی اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم حتی کمتر از تیم پارس جنوبی جم بوده است.

بوشهر، خطیبی: دریافتی ما حتی کمتر از تیم پارس جنوبی است، تمام تیم های لیگ فزونی مشکل اقتصادی دارند

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش خبرنگاران از جم، رسول خطیبی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل پارس جنوبی جم گفت: با وجود اینکه در طول هفته گذشته روی ضربات ایستگاهی کار نموده بودیم، حریف به گل رسید، اما در ادامه تمام آمارها دست تیم ما بود. فکر می کنم ما می توانستیم سه امتیاز را بگیریم و برای سه امتیاز هم آمده بودیم، ولی همین که برگشتیم و توانستیم جبران کنیم از همه سپاسگزارم. فکر می کنم طرفداران هم از کیفیت بازی راضی بودند. به نظرم موقعیت های ما بیشتر از حریف بود. این بازی هم برای ما تمام شد و امیدوارم همین فرایند را به لحاظ کیفیت بازی ادامه دهیم.

وی در پاسخ به سؤالی در مور قضاوت سیدوحید کاظمی در این بازی گفت: قرار شده در خصوص داوری حرف نزنیم. فکر می کنم کاظمی با اینکه می توانست در یکی دو صحنه به ما کارت ندهد، اما یکی از بهترین داورهاست و امروز هم قضاوت خوبی داشت.

سرمربی تیم ماشین سازی در پاسخ به سؤالی درباره مسائل اقتصادی تیم پارس جنوبی و اینکه ماشین سازی تیم خصوصی به حساب می آید، گفت: نباید تیم هایی که در لیگ برتر کار می نمایند این مسائل را داشته باشند. امیدوارم این مسائل در هیچ کدام از تیم ها نباشد. ما هم مشکل داریم. به طور کلی از تیم اول تا تیم آخر لیگ همه مشکل دارند، ولی ما تمرکزمان را روی این موضوع نگذاشتیم. همان طور که گفتم مشکل وجود دارد، ولی با بازیکنان و کادرفنی صحبت کردیم و قرار شده تمرکزمان روی فوتبال باشد و سعی کنیم به حاشیه ها و مسائل توجه نداشته باشیم. به همین خاطر است که بازیکنان با تمام وجود کار می نمایند و این شادابی تیم مان نشأت گرفته از این است که سعی می کنیم به مسائل فنی نگاه کنیم.

خطیبی در ادامه گفت: خدا را شکر کنید اعضای تیم شما تا به اینجا 30 درصد از قراردادشان را گرفته اند، ولی ما خیلی کمتر پول گرفتیم، اما همان طور که گفتم فکرمان روی مسائل فنی است.

وی درباره تقویت تیمش در فصل نقل وانتقالات گفت: با جذب یکی دو بازیکن تیم مان را تقویت می کنیم. باید دو هفته باقیمانده را پشت سر بگذاریم و بعد بنشینیم و صحبت کنیم. تغییرات زیادی نداریم، ولی حداقل دو یا سه نفر به تیم اضافه می کنیم، چون در لیست مان جای خالی هم داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 30 دی 1398 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 594

به "بوشهر، خطیبی: دریافتی ما حتی کمتر از تیم پارس جنوبی است، تمام تیم های لیگ فزونی مشکل اقتصادی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، خطیبی: دریافتی ما حتی کمتر از تیم پارس جنوبی است، تمام تیم های لیگ فزونی مشکل اقتصادی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید