افزایش 20 تا 30 درصدی ترافیک تهران، رد پدیده پشت بام خوابی در پایتخت

به گزارش مجله مدیریت ناب، فرمانده انتظامی تهران عظیم از افزایش 20 تا 30 درصدی ترافیک عصرگاهی پایتخت در روزهای پایانی سال اطلاع داد.

افزایش 20 تا 30 درصدی ترافیک تهران، رد پدیده پشت بام خوابی در پایتخت

به گزارش خبرنگاران، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای هم زمان دو طرح صاعقه و اقتدار با حضور در جمع خبرنگاران درباره شرایط پایتخت در روزهای انتهای سال اظهار کرد: شاهد افزایش جمعیت در مراکز خرید و مگامال ها هستیم و از سوی دیگر ترافیک عصرگاهی نیز افزایش داشته است.

وی ادامه داد: به همین دلیل نیز پلیس راهور آمادگی بیشتری داشته و تمامی ماموران این پلیس در آماده باش هستند تا نسبت به روان سازی و مدیریت ترافیک اقدام نمایند. در حال حاضر برابر آمارهای ما ترافیک در پایتخت 20 تا 30 درصد افزایش داشته است که پیش بینی می گردد این شرایط تا انتها اسفند ماه ادامه داشته باشد.

رحیمی درباره محدودیت های تردد شبانه و احتمال لغو یا تغییر آن در روزهای انتهای سال نیز گفت: تاکید می کنم که هیچ تصمیمی درباره لغو یا تغییر در محدودیت تردد شبانه اتخاذ نشده و تمامی خودروهای غیرمجاز از ساعت 21 تا 3 بامداد جریمه خواهند شد. بنابراین ضروری است که شهفرایندان زمان رفت و آمد خود را مدیریت نمایند. ساعت فعالیت صنوف نیز تا ساعت 20 بوده و پس از آن اجازه فعالیت ندارند، اما اگر در روزهای شب عید قصد فعالیت بیشتری را دارند می توانند ساعات شروع به کار خود را تغییر داده و از صبح فعالیت نمایند.

رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به پرسشی درباره ایجاد محدودیت برای تردد عابران پیاده در ساعات منع تردد نیز گفت: متاسفانه کرونا فرایندی صعودی داشته و مسئولان و به خصوص وزیر محترم بهداشت دغدغه ها و نگرانی های جدی دارند، اما تا کنون در این مورد بحثی مطرح نشده، بنابراین احتمال آن نیز وجود ندارد. البته درخواست ما از مردم این است که پروتکل ها را رعایت نمایند تا فرایند ابتلا به این بیماری نیز دوباره کاهشی گردد.

وی درباره قرنطینه تهران نیز گفت: هیچ بحثی در خصوص قرنطینه تهران وجود ندارد.

فرمانده انتظامی تهران درباره فعالیت دستفروشان نیز گفت: ساماندهی دستفروشان جزو وظایف شهرداری است و ما نیز از آنان خواسته ایم که به این موضوع ورود نمایند تا هم این قشر بتوانند امرار معاش نموده و هم خدایی ننموده فعالیت شان سبب عدم اجرای پروتکل های بهداشتی و افزایش ابتلا به کرونا نگردد.

رحیمی در پاسخ به پرسشی دیگر پیرامون اجاره پشت بام ها و پدیده پشت بام خوابی گفت: این موضوع را قویا تکذیب می کنم. نسبت به این موضوع حساسیت زیادی داشتیم و به محض آنکه یک تصویر در این خصوص منتشر شد به پلیس امنیت و پلیس پیشگیری دستور آنالیز دادیم که تعیین شد که چنین موردی وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1463

به "افزایش 20 تا 30 درصدی ترافیک تهران، رد پدیده پشت بام خوابی در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 20 تا 30 درصدی ترافیک تهران، رد پدیده پشت بام خوابی در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید