آماده باش فرودگاه های شمال غرب کشور برای خدمات رسانی به مناطق زلزله زده

به گزارش مجله مدیریت ناب، امیرمکری گفت: تمام فرودگاه ها در مناطق زلزله زده عملیاتی هستند و آمادگی دارند با نیروهای امدادی همکاری نمایند.

آماده باش فرودگاه های شمال غرب کشور برای خدمات رسانی به مناطق زلزله زده

به گزارش گروه مالی مجله مدیریت ناب به نقل از وزارت راه و شهرسازی سیاوش امیر مکری، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، ضمن عرض تسلیت به بازماندگان حادثه زلزله اخیر استان آذربایجان شرقی و ابراز همدردی با آنان، از آمادگی کامل تمام نیروهای عملیاتی در فرودگاه های استان های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل و زنجان اطلاع داد و گفت: زلزله 17 آبان ماه موجب تخریب خانه های روستایی و بعضی شهرهای استان های فوق شد که با هماهنگی های به عمل آمده، جابه جایی نیروهای امدادی و خدمات رسانی به مناطق زلزله زده، به موقع انجام شد.

او عنوان نمود: فرودگاه های استان آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل و زنجان کاملا عملیاتی و بدون مشکل، پروازهای خود را طبق زمان بندی قبلی انجام می دهند.

رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران یادآور شد: تمام نیروهای عملیاتی در این فرودگاه ها در آماده باش کامل به سر می برند و در صورت احتیاج با نیروهای امدادی و خدمات رسانی به مناطق زلزله زده همکاری خواهند کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 550

به "آماده باش فرودگاه های شمال غرب کشور برای خدمات رسانی به مناطق زلزله زده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش فرودگاه های شمال غرب کشور برای خدمات رسانی به مناطق زلزله زده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید