آبانگاه: یحیوی گفت برای تفریح به مالزی رفته است، لیست جدید بازیکنان سرباز به زودی اعلام می گردد

خبرنگاران: عضو کمیته اخلاق فدراسیون گفت: سفر 5 بازیکن تیم ملی نوجوانان و یحیوی به مالزی همزمان بوده و آنها به طور همزمان هم برگشته اند که جای سوال دارد.

آبانگاه: یحیوی گفت برای تفریح به مالزی رفته است، لیست جدید بازیکنان سرباز به زودی اعلام می گردد

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران،حسین آبانگاه یکی از اعضای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خصوص احضار بازیکنان سرباز به این کمیته اظهارداشت: به دستور دکتر محمد زاده برای تک تک بازیکنان سرباز فراخوان زدیم و از جمع 27 نفر آنها تا کنون 25 نفرشان به کمیته اخلاق آمده و در خصوص کار غیراخلاقی که انجام داده بودند توضیحات خود را ارائه دادند.

وی ادامه داد: کمیته اخلاق به دنبال شناسایی افرادی است که در ارائه کارت معافیت غیر قانونی به این بازیکنان نقش اصلی را داشتند. در جمع این نفرات هستند بازیکنان حرفه ای که معافیت کم بینایی، کمردرد و... گرفته اند که پس از آنالیز کامل پرونده آنها، رای را در خصوص هر 27 بازیکن صادر خواهیم کرد. مسلما تنبیهاتی برای این نفرات در نظر خواهیم گرفت.

عضو کمیته اخلاق در خصوص احضار محمد علی یحیوی مربی دروازه بان های ملی نوجوانان به این کمیته توضیح داد: یک سری مسائلی در خصوص سفر همزمان محمد یحیوی و 5 بازیکن تیم ملی امید به مالزی مطرح شده بود که این مربی را احضار نموده و توضیحات او را شنیدیم. یحیوی در اظهارات خود مدعی شد که به همرا خانواده اش به مالزی سفر نموده بود و این سفر او کاملا جنبه تفریحی داشته است.

وی اضافه نمود: گویا یحیوی عضو هیئت مدیره یکی از باشگاه های مالزی است و برای او از این باشگاه دعوت نامه برای سفر 10 روزه تفریحی به این کشور ارسال شده بود. در این سفر 5 بازیکن تیم ملی امید هم بوده اند که سوال برانگیز است.

آبانگاه تاکید نمود: این بازیکنان نوجوان با هیچ باشگاهی قرارداد ندارند و فدراسیون فوتبال 2 سال برای آنها زحمت کشیده و آنها نباید بدون اجازه فدراسیون راهی مالزی می شدند. البته سوال اینجاست که پاسپورت های آنها چطور از سوی سرپرست تیم ملی نوجوانان در اختیار آنها قرار داده شده است؟ ضمن اینکه سفر همزمان یحیوی با 5 بازیکن تیم ملی نوجوانان و بازگشت همزمان آنها برای ما جای سوال دارد و در این مورد به طور جدی در حال تحقیق هستیم چرا که معتقدیم کار غیراخلاقی اجرا شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لیست دیگری از بازیکنان سرباز قرار است اعلام گردد و باشگاه نفت تهران بیشترین نماینده را در این لیست دارد، گفت: بله اداره نظام وظیفه لیست جدیدی از بازیکنان سرباز را در اختیار فدراسیون قرار داده و به زودی نیز این لیست اعلام خواهد شد، البته هنوز این لیست در اختیار کمیته اخلاق قرار نگرفته اما تا آنجا که من می دانم بازیکنان صاحب نامی در این لیست حضور دارند. ضمن این که از باشگاه نفت تهران به احتمال خیلی قوی فقط یک بازیکن در لیست بازیکنان سرباز دیده می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 15 آبان 1398 شناسه مطلب: 421

به "آبانگاه: یحیوی گفت برای تفریح به مالزی رفته است، لیست جدید بازیکنان سرباز به زودی اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبانگاه: یحیوی گفت برای تفریح به مالزی رفته است، لیست جدید بازیکنان سرباز به زودی اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید